Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalili i zadeptali szczeniaka

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Agata napisał:
Tylko tej matki mi żal, ale ich NIE. Po co ten artykuł? Żebyśmy przestali domagać się kary bo oni tacy "biedni, że nie wiedzieli co robią"? Więc teraz się dowiedzą co zrobili i że zrobili źle. Nie napisałam tu wszystkiego czego dowiedziałam się po wsiach o tych rodzinach, własnie dlatego, że rodziców tych gnoi mi było żal. Ale uwierzcie mi ci zabójcy są NAPRAWDE ŹLI, a matka zawsze usprawiedliwi swoje dziecko. Apeluję jeszcze raz, przyjdźmy pod sąd z naszymi zwierzakami i poczekajmy na wyrok. To ja byłam u ks. proboszcza i pytałam czy coś ma zamiar z tym zrobić i domagałam się aby ich upomniał, nie po to abym wierzyła że jest dla nich autorytetem - bo oni nie mają autorytetów, ale są jeszcze INNI oby lepsi. I zapowiedziałam że na przyszłą mszę przyjadę i posłucham kazania. I tak zrobię. Proszę nie karajcie niewinnych, ale ukarajmy ICH: ostracyzm, wyszydzenie. Apeluje do prowadzących dyskoteki i zabawy w okolicy: ZAKAZ WSTĘPU DLA NICH, do kolegów: koniec z pożyczaniem płyt, rowerów, pieniędzy.
Agatko, pozdrawiam Cię serdecznie, wielkie dzięki, że działasz. Ja chociaż mieszkam w drugim końcu Polski, to myślę tylko o tym szczeniaku i o tych bandziorach cały czas, jestem wstrząśnięty do bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Tylko tej matki mi żal, ale ich NIE. Po co ten artykuł? Żebyśmy przestali domagać się kary bo oni tacy "biedni, że nie wiedzieli co robią"? Więc teraz się dowiedzą co zrobili i że zrobili źle. Nie napisałam tu wszystkiego czego dowiedziałam się po wsiach o tych rodzinach, własnie dlatego, że rodziców tych gnoi mi było żal. Ale uwierzcie mi ci zabójcy są NAPRAWDE ŹLI, a matka zawsze usprawiedliwi swoje dziecko. Apeluję jeszcze raz, przyjdźmy pod sąd z naszymi zwierzakami i poczekajmy na wyrok. To ja byłam u ks. proboszcza i pytałam czy coś ma zamiar z tym zrobić i domagałam się aby ich upomniał, nie po to abym wierzyła że jest dla nich autorytetem - bo oni nie mają autorytetów, ale są jeszcze INNI oby lepsi. I zapowiedziałam że na przyszłą mszę przyjadę i posłucham kazania. I tak zrobię. Proszę nie karajcie niewinnych, ale ukarajmy ICH: ostracyzm, wyszydzenie. Apeluje do prowadzących dyskoteki i zabawy w okolicy: ZAKAZ WSTĘPU DLA NICH, do kolegów: koniec z pożyczaniem płyt, rowerów, pieniędzy.
Agata jesteś wielka!!! Nawet nie wiesz jak dobrze przreczytać, że są ludzie tacy jak Ty, mieszkający w pobliżu, jeżdżący i wywierający presje na mieszkańców tej ociemniałej wsi!!! Nie uważam jednak, że ten artkuł mógł wzbudzić czyjąkolwiek litość. To oczywiste, że gówniarze kłamią, że oni się tylko przyglądali (CZEMU NIE POMOGLI TEJ PSINIE???), podobno oberwali juz raz, boją się, że dostaną znowu (i mam nadzieję, że tak się stanie i że zawsze będą żyli w strachu). To była chyba jedyna dobra strona tego artykułu, wiadomość, że mieszkańcy wsi im nie dają spokoju, ze w jakiś sposób próbują ich ukarać. Ale była też wzmianka o Drozdzie i... ręce opadają... Matka według opisu w tym artykule sprawia wrażenie niedorozwiniętej umysłowo... Zupełnie nie przejmuje się tym co zrobił syn... A on ma wszystko co się dzieje w d.... i "poszedł na zarobek"... Nie mogę pojąć... czy wszyscy boja się 15-sto letniego gówniarza??? Przecież on się nam wszystkim smieje w twarz, a to on był głównym oprawcą (nie mówią, że pozostali byli mniej winni)... Czy on zasługuje na normalne życie/funkcjonowanie w naszym społeczeństwie??? Nie wiem, czego jeszcze dowiedziałaś się o tych degeneratach, może nawet lepiej nie wiedzieć, ale już wczesniej pojawiały się głosy na forach, od osób które znaja ich ze szkoły- poobo wszyscy doskonale wiedzą, że to 'element' i g*** prawda, że to piewrszy raz kiedy zrobili coś złego... I obawiam się, że nie ostatni... :-((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabiłabym takich ludzi zabiłabym tych pieprzonych nastolatków. co za ludzie.. co za nie wiem... bez przesady.. .chetnie benzyna im palce poleje i niech sie patrzą kretyni jak sie jara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie czytał proszę, linkuje bo tytuł nie rzuca się w oczy. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...GAZYN/552878229 Dziękuje Dziennikarzom że nie odpuszczają, Będę w niedzielę w Tomaszowicach z naszymi postami ( w tygodniu wszyscy pracują na swoich polach lub w Lublinie, za to w niedzielę wysiadują pod sklepem), pewnie dostanę "w dziób" bo na to zanosiło się juz w ubiegłym tygodniu ale co tam. Z moich ustaleń: pewna osoba z Tomaszowic powiedziała mi, że kiedys grupa chłopaków, znalazła śpiącego, kompletnie pijanego mężczyznę w parku, który znajduje się obok tomaszowickiego kościoła. Zabawiali się w "zabijanie", "egzekucję" i także podobno nagrali to telefonem. Byc może policja i dziennikarze DW już znają tę sprawę, ale dla mnie to nowość (chociaż mnie nie dziwi w kontekście całej sytuacji). Na moje pytanie czy był tam także tzw. "Piotr D" mój rozmówca powiedział "nie wiem". Być może rzeczywiście nie wiedział, ale w to jakoś wierzyć mi się nie chce. Jeśli już jest znana data rozprawy, proszę podajcie ją. Nie dajmy się takim gnojom. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Kto nie czytał proszę, linkuje bo tytuł nie rzuca się w oczy. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...GAZYN/552878229 Dziękuje Dziennikarzom że nie odpuszczają, Będę w niedzielę w Tomaszowicach z naszymi postami ( w tygodniu wszyscy pracują na swoich polach lub w Lublinie, za to w niedzielę wysiadują pod sklepem), pewnie dostanę "w dziób" bo na to zanosiło się juz w ubiegłym tygodniu ale co tam. Z moich ustaleń: pewna osoba z Tomaszowic powiedziała mi, że kiedys grupa chłopaków, znalazła śpiącego, kompletnie pijanego mężczyznę w parku, który znajduje się obok tomaszowickiego kościoła. Zabawiali się w "zabijanie", "egzekucję" i także podobno nagrali to telefonem. Byc może policja i dziennikarze DW już znają tę sprawę, ale dla mnie to nowość (chociaż mnie nie dziwi w kontekście całej sytuacji). Na moje pytanie czy był tam także tzw. "Piotr D" mój rozmówca powiedział "nie wiem". Być może rzeczywiście nie wiedział, ale w to jakoś wierzyć mi się nie chce. Jeśli już jest znana data rozprawy, proszę podajcie ją. Nie dajmy się takim gnojom. Pozdrawiam.
Chętnie też przyjadę - podaj tylko godzinę - proszę napisz tkj@poczta.onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z uwagi na to że "zapowiedziałam" proboszczowi, że przyjadę przysłuchac się czy odniesie się w kazaniu do sprawy, sądzę że będę raczej rano. Celowo nie podaję godziny, nie chce prowokować tzw. "ustawki" m.in. dla Twojego dobra @_tkj. Bo nie o bójki tu chodzi czy spalenie im włosów, ale o to żeby w końcu takiemu bestialstwu się przeciwstawić. Nacisk opinii publicznej - nie tylko organizacji zajmujących się prawami zwierząt, ale także zwykłych ludzi, sprawi, że zostaną ukarani. A to przyniesie skutek nie tylko u nas w Lublinie. A jeśli teraz odpuścimy to im i im podobnym odpuszczą. Pozdrawiam p. Zdzisława Małysza, który w sądzie będzie oskarżycielem posiłkowym w tej sprawie. Pomóżmy mu. Nie chcę montować ekipy, która pojedzie ze mną do Tomaszowic i Motycza Józefina i urządzi lincz, ale chce zmontować ekipę, która stawi się przed sądem. Do sądu należy wymierzenie sprawiedliwości. Zobaczymy jak popiszą się tym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tomaszowice.kuria.lublin.pl/index_1.htm Tutaj mozna zobaczyc kiedy są msze w Tomaszowicach. Agatko - pozdrawiam serdecznie! NIe odpuszczaj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...niech ktoś mi powie skąd ta trzoda ma telefony komórkowe i w jakim celu? No bo skoro Opieka daje kasę, tzn., że my zrzucamy się na to wszyscy. A czy Opieka Społeczna nie powinna ineresować się tym na co są wydawane pieniądze państwowe. To jest paranoja, nadzór jakiś nad tą patologią i patrzeć im na ręcę skoro żyją na nasz koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To dobre chłopaki, oni w życiu żadnego zwierzęcia nie skrzywdzili." "Chłopcy zrobili źle, ale to nie powód, żeby ich teraz piętnować." Śmiechu warte!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w którymś z artykułów czytałem, że siostra jednego bandziora odgrażała się, że mają ciotkę w sądzie. Miejmy nadzieję, że to nie będzie miało żadnego znaczenia, chyba ciotka sędzią nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal napisał:
"To dobre chłopaki, oni w życiu żadnego zwierzęcia nie skrzywdzili." "Chłopcy zrobili źle, ale to nie powód, żeby ich teraz piętnować." Śmiechu warte!!!!
tak zapewne mamunie mówią, ale zważmy, przecież one nie wychowują, a hodują, bo gdyby rodzice wychowywali swoje dzieci jak należy, to efekty byłyby inne, napewno nie takie, jak w tym przypadku. Powinny być szkolenia dla przyszłych rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciesze sie ze to nie zgaslo gratuluje wytrwania i uporu pozdr!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
http://www.tomaszowice.kuria.lublin.pl/index_1.htm Tutaj mozna zobaczyc kiedy są msze w Tomaszowicach. Agatko - pozdrawiam serdecznie! NIe odpuszczaj!!
Dzięki za link ze stroną koscioła. Do @tky: nie, nie gaśnie, wystarczy zamknąć oczy i wyobrazić sobie co się stało. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślę o tym co się stało z tą psiną, to łzy mi lecą. Takich rzeczy się nie wybacza. Jeżeli nie znajdzie się dla nich surowa kara, to chyba sam ją wymierzę. Poczekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie rodzice tych zwyrodnialców. Ja takiego gówniarza zlałbym jak nie wiem co, zesrał by sie z bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebać ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata jesteśmy z Tobą !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. "DUSZ - PASTERZ" z Tomaszowic, w czasie kazania (kazanie z mszy o 11:30), wyraził głebokie zdumienie zaineresowaniem mediów tym co się stało. Jego zdaniem nie stało się NIC (cyt. świat stanął na głowie i zajmujemy się rzeczami nieistotnymi, przejmujemy jakimś psem), straszną natomiast rzeczą jest że 14-latka chce usunąć ciążę. I tym, zdaniem DUSZ-PASTERZA z Tomaszowic, powinniśmy się zająć, a nie sprawą jakiegoś kundla. Dla tego "urzędnika Kościoła" nie ważne jest jakie dzieci będziemy mieli czy też juz mamy, ale ILE. Nie ważna jakość tylko ilość. Gratuluję. Pozdrawiam wszystkich interesujących się "jakością".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Tzw. "DUSZ - PASTERZ" z Tomaszowic, w czasie kazania (kazanie z mszy o 11:30), wyraził głebokie zdumienie zaineresowaniem mediów tym co się stało. Jego zdaniem nie stało się NIC (cyt. świat stanął na głowie i zajmujemy się rzeczami nieistotnymi, przejmujemy jakimś psem), straszną natomiast rzeczą jest że 14-latka chce usunąć ciążę. I tym, zdaniem DUSZ-PASTERZA z Tomaszowic, powinniśmy się zająć, a nie sprawą jakiegoś kundla. Dla tego "urzędnika Kościoła" nie ważne jest jakie dzieci będziemy mieli czy też juz mamy, ale ILE. Nie ważna jakość tylko ilość. Gratuluję. Pozdrawiam wszystkich interesujących się "jakością".
Ręce opadają... Im więcej czytam o tych miejscowościach, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to totalny ciemnogród... Od księdza nie oczekiwałabym zbyt wiele, ale chyba Kościół powinien się przeciwstawiać okrucieńśtwu? A może się mylę? 14-sto latki powinny płodzić i rodzić więcej Drozdo- i Smolako- podobnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Tzw. "DUSZ - PASTERZ" z Tomaszowic, w czasie kazania (kazanie z mszy o 11:30), wyraził głebokie zdumienie zaineresowaniem mediów tym co się stało. Jego zdaniem nie stało się NIC (cyt. świat stanął na głowie i zajmujemy się rzeczami nieistotnymi, przejmujemy jakimś psem), straszną natomiast rzeczą jest że 14-latka chce usunąć ciążę. I tym, zdaniem DUSZ-PASTERZA z Tomaszowic, powinniśmy się zająć, a nie sprawą jakiegoś kundla. Dla tego "urzędnika Kościoła" nie ważne jest jakie dzieci będziemy mieli czy też juz mamy, ale ILE. Nie ważna jakość tylko ilość. Gratuluję. Pozdrawiam wszystkich interesujących się "jakością".
Widzisz Agatko - dobrocią nic nie da się załatwić - ponownie proponuję pomoc - kuria, sąd..... Może razem coś wymyślimy. Jesteś świadkiem tego kazania więc może księdzem też trzeba się zająć - taki ktoś ma mówić innym co mają robić !!! Czekam i pozdrawiam tkj@oczta.onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...